5,400 ₺ + KDV
Starting 8 Nisan 202420:00-22:15135 dakika

Astrolojinin ileri teknikler eğitiminde, gökyüzündeki gezegenlerin hareketi ile yeryüzünde oluşan olayların paralelliğini keşif ediyoruz. Evren daimi bir doğuma sahip. Gezegenler daima  dönüyor. Haritamızın üstünde dolaşan, transit diye adlandırdığımız  gezegenlerin, doğum haritalarımız üzerinde nasıl okunduğunu  öğreniyoruz. Her yıl başımıza gelen derslerin hangi konularla alakalı olduğunu anlıyoruz. Doğduğumuz günden beri, ruhsal olarak ne kadar ilerlediğimizi, ilişkilerimizi nasıl yönetebileceğimizi, hayatımızdaki pozitif enerjisiyi nasıl yaşam ile buluşturacağımızı işliyoruz..

İleti Teknikler Eğitiminde Neler Var?

Bir önceki eğitimde insanın sadece tek bir burçtan oluşmadığını, haritasında en basit mantık ile 34 sembolün nasıl anlam bulduğunu öğrenmiştik. Şimdi kendi haritamızın ve sevdiklerimizin haritalarını anlamak ve öngörümde bulunmak adına yoldayız.  Her ders kendi hayat hikayemiz üzerinden gidiyor.

Kendi kişiliğini anlamak, kendi yönünü bulmak, olanı kabul etmek için evrenin büyük bir bulmacası içinde keyifli bir yolculuk halinde olacağız. Bu bulmacının her bir parçası kendi içinde ayrı parçalara ayrılıyor. Gökyüzünün anlık durumunu kişinin haritasında bulunan sembollerle yorumlayacağız. Ve siz başkalarının haritalarına da bakmayı öğrenmiş olacaksınız.

Eğitim Süresi

Toplam 12 Haftadan oluşmaktadır.

Derslerimiz,

▶️ Transitler nasıl okunur ?

▶️ İlerletililmiş haritalara nasıl bakılır ?

▶️ Yıllık Güneş Dönüşü nasıl okunur ?

▶️ Güneş/ay fazları

▶️ Ay düğümleri Karma

▶️ İlişkili haritaları nasıl okunur?

▶️ Harita okuma nasıl olur?

Ön kayıt yaptırmak için info@optimist.com.tr adresinden bize ulaşabilirsiniz.

Ödeme için ekteki linki tıkayınız.

Seda Dağdelen ile İAA İleri Teknikler Eğitimi

Katılımcı Sayısı

Bu eğitimde katılımcı sayısı azami 20 kişi ile sınırlı olacaktır.

Paylaşmak için Tıklayın: