1,950 ₺ + KDV
Başlangıç 6 Şubat 202216:00135 dakika

Astrolojinin ileri teknikler eğitiminde, gökyüzündeki gezegenlerin hareketi ile yeryüzünde oluşan olayların paralelliğini keşif ediyoruz. Evren daimi bir doğuma sahip. Gezegenler daima  dönüyor. Haritamızın üstünde dolaşan, transit diye adlandırdığımız  gezegenlerin, doğum haritalarımız üzerinde nasıl okunduğunu  öğreniyoruz. Her yıl başımıza gelen derslerin hangi konularla alakalı olduğunu anlıyoruz. Doğduğumuz günden beri, ruhsal olarak ne kadar ilerlediğimizi, ilişkilerimizi nasıl yönetebileceğimizi, hayatımızdaki pozitif enerjisiyi nasıl yaşam ile buluşturacağımızı işliyoruz..

İleti Teknikler Eğitiminde Neler Var?

Bir önceki eğitimde insanın sadece tek bir burçtan oluşmadığını, haritasında en basit mantık ile 34 sembolün nasıl anlam bulduğunu öğrenmiştik. Şimdi kendi haritamızın ve sevdiklerimizin haritalarını anlamak ve öngörümde bulunmak adına yoldayız.  Her ders kendi hayat hikayemiz üzerinden gidiyor.

Kendi kişiliğini anlamak, kendi yönünü bulmak, olanı kabul etmek için evrenin büyük bir bulmacası içinde keyifli bir yolculuk halinde olacağız. Bu bulmacının her bir parçası kendi içinde ayrı parçalara ayrılıyor. Gökyüzünün anlık durumunu kişinin haritasında bulunan sembollerle yorumlayacağız. Ve siz başkalarının haritalarına da bakmayı öğrenmiş olacaksınız.

Ön kayıt yaptırmak için info@optimist.com.tr adresinden bize ulaşabilirsiniz.

Paylaşmak için Tıklayın:

E-Posta

seda.dagdelen@optimist.com.tr

Telefon

0 (216) 417 87 42