Harita Okuma
Astroloji ilminde ilerlemek ve derinleşmek istiyorsanız,  bolca doğum haritası okumanız gerekiyor.  Yeni teknikler keşfetmeniz size destek olacaktır.  Ayrıca grup olarak yapılan yorumlarda farklı bakış açılarınada sahip olacaksınız. Bu eğitim, Astroloji eğitimi almış ama bir türlü harita yorumla konusunda kendisine inanmayanlar için  hazırlanmıştır.  Farklı haritalar ile çalışarak bol pratik yapmayı hedefler.  Natal Harita okuma konusunda yetkinliğinizin artmasına yardımcı olur. Danışmanlık esnasında nelere dikkat etmenizi öğretir.  Sizleri de bekleriz.
135 dakika
2,000 TL + KDV
İleri Teknikler
Astroloji, gökyüzündeki gezegenlerin hareketi ile yeryüzünde oluşan olayları birleştiren ve bu paralelliği anlatan bir bilimdir. Çok eski ve kadim bir bilgeliği yansıtır. İnsanın “Ben” olması yolunda, yolunu aydınlatan, nefsi ile savaşı için bir yol göstericidir. Her şey bir nokta ile başlar ve yaprak yaprak açılır. Evrenin sonsuz aritmetiğinde sen nerede yer alıyorsun? Doğum Haritanı anlamlandırdın. Peki gelecekle ilgili öngörümde bulunmak istemez misin ? Başına gelmiş şeyleri anlamak, gelmesi beklenen şeylere hazır olsan neleri değiştirirsin? Hiç düşündün mü? Detaylar ekte.
135 dakika
5,400 ₺ + KDV
Temel Astroloji
Kendini keşfetmenin en eğlenceli yolu , kendini arama çabasından geçer. Kimliğini anlamak daima gelişen bir içsel hesaplaşmadır. İnsan ruhu bir rüzgardır. Yaşadığı hikayelerden daima savrulur. Tasviri, doğduğumuz günde yatar. Duygularımız bu fırtınanın esiridir. Ay burcumuz, fırtınanın içimizdeki sırrını ortaya koyar. Aklımız farklı, davranışımız farklıdır. Astroloji kişiye kimsin sen diye sorar ? " Bir ben var ben içeru " edebi ile, cevabını bilebilen yaşam yolunun kalitesini artırır. Kim olduğunu bilmek cesaret gerektirir. Bu kişiler için hazırlanmış özel butik bir online programdır. Kontenjan kısıtlıdır. Detaylar için tıklayın.
135 dakika
5,400 TL + KDV